Zum Seitenanfang

Hygiene Zahnersatz flexibel

MULTICLEAN – NIESKAZITELNIE CZYSTA PROTEZA MULTICLEAN to koncentrat w proszku do przygotowania roztworu do czyszczenia wszystkich rodzajów protez zębowych: akrylowych, metalowych i termoplastycznych. Proces czyszczenia jest wygodny i łatwy w obsłudze. TERAZ W NOWYM WYGODNYM OPAKOWANIU MULTICLEAN to trzy funkcje w jednym produkcie:

CZYŚCI Skutecznie czyści protezy, szyny, aparaty ortodontyczne z nalotów, osadów i przebarwień.

PIELĘGNUJE Neutralizuje nieprzyjemne zapachy oraz zapobiega zniszczeniu tworzywa sztucznego oraz deformacji wynikających z różnic temperatury i kwasowości w jamie ustnej.

KONSERWUJE Utrzymuje oryginalny wygląd protezy, zapobiega zmianom w kolorze i przezierności tworzywa.

MULTICLEAN został zaprojektowany z uwzględnieniem odpowiednich parametrów specjalnie do czyszczenia tworzyw termoplastycznych. INSTRUKCJA STOSOWANIA Preparat MULTICLEAN jest polecany do użytku domowego. W celu uzyskania dobrych skutecznych efektów zaleca się używanie preparatu w myjkach wibracyjnych lub ultradźwiękowych. Drgania wzmacniaja czyszczące działanie roztworu. Rozpuścić (w zależności od wielkości zabrudzenia) 0,5 lub 1 saszetkę proszku w szklance ciepłej wody. Roztwór zostawić na 3 minuty. Pozostawić pod działaniem roztworu na 20 minut dziennie w celu czyszczenia. Usunąć obluzowane części miękką szczoteczką. Przemyć dokładnie pod bieżącą wodą. Bardzo zabrudzone protezy mogą wymagać całonocnego działania roztworu. Roztwór zachowuje ważność 7-10 dni. Po tym terminie należy wymienić roztwór.

WAŻNE: Protezy zawierające miękkie wkładki nie powinny pozostawać pod działaniem roztworu dłużej, niż 20 minut podczas jednego czyszczenia.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Nie zostawiaj protezy w roztworze podczas działania myjki wibracyjnej dłużej niż 15 minut Uważaj aby nie poplamić roztworem odzieży – niebezpieczeństwo odbarwienia Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci MYJKA WIBRACYJNA Myjka wibracyjna jest przeznaczona do indywidualnego czyszczenia protez za pomocą specjalnie dobranej amplitudy drgań fal ultradźwiękowych. Urządzenie nie wymaga podłączenia do sieci energetycznej, zasilanie bateryjne.

REGULARNE UŻYTKOWANIE MULTICLEAN KONSERWUJE PROTEZĘ I ZAPOBIEGA NIEŚWIEŻEMU ZAPACHOWI Z UST. MULTICLEAN jest dostępny w aptekach, laboratoriach i gabinetach stomatologicznych

Zadzwoń
Jak dojechać